Skelbimas nebegalioja
Atsiprašome, tačiau Jus dominančio verslo skelbimo galiojimo laikas baigėsi.
Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Maistas
Atnaujintas: prieš 7 sekundes
Peržiūros: 337
Įsimintas: 0

Sveiko maisto ir receptų blogas

50,000 EUR
Kategorija: Maistas
Mėnesio išlaidos: 2000 EUR
Mėnesio pelnas: 4000 EUR
Puslapio lankytojų skaičius/Mėn: 20000
Aprašymas
Tarptautinis sveiko maisto ir receptų tinklaraštis. Projekto pavadinimas yra konfidencialus ir prekės ženklo pavadinimas bus atskleistas tik pasirašius konfidencialumo sutartį. Ankščiau domeno ar daugiau informacijos nesuteiksiu.

Priežastys įsigyti verslą
 1. Didžiulis lankomumas, apie internetinio 20.000 lankytojų į mėnesį. 100% iš paieškos sistemų ir apie 200 000 parodymų per mėnesį.
 2. Daugybę straipsnių parašytų per 3 metų laikotarpį: kurie itin gerai reitinguoja Google paieškos sistemoje ir padaro daug pardavimų iš affiliate. Yra 309 receptai ir 150 straipsnių.
 3. Esame lyderiai sveikų receptų rinkoje tam tikrose šalyse.
 4. Puikus pasyvių pajamų generatorius.

Straipsniai ir receptų pateikimas
Dėl didžiulio lankytojų skaičiaus, kiekvieną dieną vartotojai siunčia mums savo geriausius receptus ir sveikatingumo rašytojai/žurnalistai prašo, kad įkeltumėme jų parašytą straipsnį. Dėl šios priežasties turinio pačiam kurti nereikia, o tiesiog lieka išsirinkti geriausią. 

Iš ko verslas uždirba?
Turime 3 pagrindinius pajamų šaltinius: Google Adsense, Affiliate programos ir reklamos skydelių pardavimas. Papildomai, atsiranda pavieniai reklamos prašymai ir mokami straipsnių talpinimai.

Apyvarta apie 6.000 eurų, o grynas pelnas siekia 4.000 eurų.

Kam tiktų šis verslas?
Verslas puikiai tiktų žmogui, kuris gerai supranta, SEO, affiliate marketingą, fitness, sveikatos ir sveikatingumo industrijas. 

Kodėl parduodamas verslas?
Svetainės pardavimo priežastis yra ta, kad neturiu laiko reikalingo investuoti į svetainės plėtrą taip, kaip kadaise turėjau. Svetainė turi daug galimybių augti ne procentais o kartais, jei išmanote SEO ir rinkodarą, kadangi ją reikės optimizuoti, kad iš tikrųjų išnaudotumėte projekto potencialą. Žinoma, srautas svetainėje ir toliau augs be jokio papildomo darbo dėl šiuo metu ten esančio turinio, tačiau jūs galite nesunkiai paspartinti augimą, jei išmanote SEO ir rinkodarą arba žmogų, kuris atliks kokybišką optimizavimą už jus.

Kas įeina į verslo pardavimą?
 1. Prekės ženklo turtas ir logotipo patentas
 2. Domenai
 3. Shopify hostingo paskyros
 4. Socialinių tinklų paskyros
 5. Svetainės failai ir visas jame esantis turinys
 6. Media.net paskyra
 7. Pašto adresų duomenų abazė: 10 000 el. pašto adresų. 
 8. Jei reikės teiksiu pagalbą 2 mėnesius.
Rodyti visą skelbimą
Mykolas T.
Klaipėda